У Тернополі планують створити центр судово-медичної експертизи

У Тернополі планують створити центр судово-медичної експертизи, Антоніна Сімаченко

Сьогодні у Тернопільській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства. Найперше, на чому зосередили свою увагу члени комісії, була надважлива проблема, яка стосується проведення судово-медичних експертиз в області. 

   Адже на сьогодні забезпечити повний обсяг фахової паталогоанатомічної роботи можуть лише у Тернополі, Чорткові та Борщеві. Цих відділень катастрофічно мало, зважаючи на незручне розташування та відносно великий відсоток смертей по області.

   У звичайному морзі провести комплексну судово-медичну експертизу неможливо. Тому на комісії обласної ради підняли гостру соціальну проблему недостатньої кількості таких медустанов.

Як зауважив  начальник Тернопільського обласного комунального бюро судово-медичної екпертизи Ігор Олексійович Юхимець, дві третини померлих везуть у Тернопіль. На рік проводиться близько 1300 розтинів. При цьому значно бракує спеціалістів. Виходячи з цього, необхідно облаштувати відповідний центр судово-медичної експертизи, пише vkursi.te.ua

   Члени комісії прийшли до консесусу, аби спряти розробці такої установи й вирішити питання з надання приміщення. А наразі вони підтримали пропозицію ГУ НП в Тернопільській області щодо нормалізації діяльності Тернопільського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Тернопіль судово-медична_експертиза
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі