• Головна
  • Для вступу до першого класу школи діти не будуть проходити жодних конкурсів
20:02, 8 травня 2018 р.

Для вступу до першого класу школи діти не будуть проходити жодних конкурсів

Для вступу до першого класу школи діти не будуть проходити жодних конкурсів

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних чи комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затвердив Наказ Міністерства освіти і науки України та зареєстрований у Міністерстві юстиції України. 

Розробили процедуру проведення жеребкування для зарахування дітей до закладу освіти на вільні місця. Відповідно до зазначеного Порядку, до 1 червня включно до першого класу зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, дітьми працівників цього закладу освіти, випускниками дошкільного підрозділу (у разі його наявності).

Мін'юст затвердив нове зарахування дітей у школу

До 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території навчального закладу, за результатами жеребкування.

До класів, у яких навчання поряд з державною здійснюється національною мовою, першочергово зараховуються діти, які належать до цих національних меншин. Зарахування інших дітей на вільні місця (у разі їх наявності) в такому класі відбувається до 15 червня включно за результатами жеребкування.

Присутність дитини під час подання заяви, жеребкування або її зарахування не обов’язкова.

Жеребкування є заходом публічного характеру, що проводиться за добровільної присутності батьків дітей, які претендують на вільні місця, або уповноваженої ними особи на засадах випадкової вибірки, прозорості та відкритості. Під час жеребкування мають право бути присутніми представники ЗМІ та громадських об’єднань, зареєстрованих в установленому порядку.

Таким чином, для вступу до першого класу школи діти не будуть проходити жодних конкурсів чи перевірок знань і кожна дитина матиме гарантований доступ до освіти якнайближче до місця проживання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #Тернопіль #першокласники
ТОП новини
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
"На тлі спеки в області України пре шалена негода, несамовита злива рине у певній місцевості": де чекати на дощ і грозу
"Колосальна злива пре в деякі області України, потужний дощ заллє вулиці цих міст": куди суне гроза, негода і холод
Оголошення
live comments feed...