• Головна
  • Тернополяни малюватимуть картини, аби допомогти одужати капітану відомої яхти
12:04, 11 травня 2018 р.

Тернополяни малюватимуть картини, аби допомогти одужати капітану відомої яхти

Тернополяни малюватимуть картини, аби допомогти одужати капітану відомої яхти

В Тернополі організовують майстер-клас, аби допомогти Станіславу Стаднику, капітану яхти, який вже півтора роки прикутий до ліжка.

Про це й Фейсбуці написала Олена Мудра.

"Художник Лимонов Валерій запросив тернополян приєднатися до майстер-класу "Малюємо яхту "Тернопіль"" - допомагаємо Stanislav Stadnyk!

Дзвоніть художнику за тел. 0969270227 :) Майстер-клас відбудеться у неділю 13 травня у 15:30 за адресою: пр. Ст. Бандери, 74 (Художня студія "Fine art")", - йдеться в дописі.

Нагадаємо, Станіслав Стадник отримав травми, коли ненароком в'їхав на велосипеді в бус.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#благодійність #допомога

Коментарі

ТОП новини
"Жорстка мобілізація почнеться з 1 червня, людей з потрібними професіями масово призвуть": ТЦК, повістки, штраф
Масивна мобілізація почне з 1 червня забирати чоловіків 6-ти категорій, названо ознаки і професії: ТЦК на вулицях, повістки
З 1 червня тариф на електроенергію в Україні стане таким: скільки коштуватиме 1 кВт*год, не всі готувалися до подібної ціни
"Град і буря іде в Україні на тлі лютого вітру, дощ і гроза залиють місцевість потоками води": масивна злива рине на авто
Оголошення
live comments feed...