
13:17, 4 червня 2018 р.
У Тернополі спіймали жінку, яка занадилася до магазину красти косметику

Кримінальне правопорушення задокументували тернопільські працівники поліції проти 42-річної мешканки обласного центру. Зловмисниця облюбувала один з косметичних маркетів, звідки й виносила різне майно.
Тернополянка не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців. Зловмисниця вже викрадала з магазинів косметику. Усе, як стверджує злодійка, для власних потреб. Цього разу тернополянці знадобилися парфуми, які вона зуміла винести з мережевого маркету, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.
Понад п’ятсот гривень збитків обернулися для злодійки черговим кримінальним провадженням - поліцейські розшукали жінку, вона у скоєному зізналася. Слідчі дії тривають, а злодійка невдовзі постане перед судом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:27
Вчора
ТОП новини
Оголошення
23:25, 28 травня
4
15:00, 5 червня
9
22:34, 3 червня
51
05:54, 4 червня
live comments feed...
Коментарі