• Головна
  • 11 чернвя тернопільські випускники складатимуть ЗНО з фізики
17:01, 10 червня 2018 р.

11 чернвя тернопільські випускники складатимуть ЗНО з фізики

11 чернвя тернопільські випускники складатимуть ЗНО з фізики

У понеділок 11 червня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року продовжиться проведенням тестування з фізики. Для участі у тестуванні зареєстровано 23 405 осіб.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Радимо учасникам ЗНО заздалегідь дізнатись про адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з географії, зазначену в запрошенні-перепустці. Рекомендуємо взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Тест з фізики складається із 38 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 60 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з фізики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ЗНО #фізика

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Хлопці, як тільки зможуть, навідаються у військкомат": у Тернополі повістки прислали чоловікам, які більше року без відпусток воюють на передовій (ФОТО)
"В Україні разом із повісткою почали видавати ще один папір": експерт сказав, що тепер чекає на призовників
"Посилюється мобілізація в Україні": призиватимуть нові категорії українців, з'явилися подробиці ситуації
"Масштабна гроза пре в ці області України зі шаленим вітром, на вихідних атмосферний фронт накриє ці регіони": синоптики про погоду
Оголошення
live comments feed...