• Головна
  • На «першачків» Тернопільська область витрачає мільйони
18:04, 5 липня 2018 р.

На «першачків» Тернопільська область витрачає мільйони

На «першачків» Тернопільська область витрачає мільйони

Уже скоро на Тернопільщині перші класи навчатимуться за новою системою, на реалізацію якої виділили 34 млн. 510 тис. грн.

У Тернопільській облдержадміністрації повідомили, що на закупівлю дидактичного матеріалу для учнів 1-го класу витратили 40 % від загальної суми, рівноцінну суму (40 %) спрямували і на закупівлю меблів для 1-го класу. Комп’ютерне обладнання обійшлося у 20 % від загальної суми. Також кошти знадобилися на підготовку тренерів-педагогів, які набиратимуть перші класи у 2018-му році. На підвищення кваліфікації цих працівників необхідна сума склала  14 млн. 80 тис. грн.

 – Зважаючи на те. що наші діти не такі, як ми, адже вони більш сучасні та креативні, вчителям  потрібно враховувати їхні інтереси. Для реалізації цієї завдання  з бюджету було виділено кошти, які ми розділили по кількості класів та дітей, які навчатимуться у Тернопільській області. Отже, на придбання меблів для одного «первачка» було виділено 1 300 грн, 18 тис. – закупка дидактичного матеріалу для одного класу, 10 тис. – придбання комп’ютерної техніки. Ми вважаємо, що цих коштів достатньо для того, аби кожна дитина могла користуватися магнітною дошкою, розвивати моторику рук та логіку мислення, – пояснила Тернополянам керівник Управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.

Також Ольга Хома наголосила, що у Новій школі центром має бути дитина, зважаючи на інтереси якої,  варто планувати навчальну програму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #першокласники #гроші

Коментарі

Оголошення
live comments feed...