• Головна
  • Показали відремонтований двір на Чубинського
16:30, 5 липня 2018 р.

Показали відремонтований двір на Чубинського

Показали відремонтований двір на Чубинського

Під час традиційного ранкового об’їзду міста очільник Тернополя Сергій Надал побував у дворі за адресою вулиця Чубинського, 2, де нещодавно завершився капітальний ремонт двору.

Як розповідає Сергій Надал, у 2016 році було відремонтовано частину двору, яка межує з вулицею Коновальця. Тепер же, у 2018 році, було проведено капітальний ремонт внутрішньої частини двору.

«У внутрішньому дворі розширили проїжджу частину, влаштували нове дорожнє покриття, пішохідні доріжки, а також, на прохання мешканців, розширили екопарковку. Наразі мешканці вирішують питання влаштування контейнерного майданчика», - розповідає міський голова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сергій_Надал #Тернопіль #ремонт_дворів

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...