• Головна
  • Що змінилося для тернополян в іспитах на водійські права?
20:01, 8 липня 2018 р.

Що змінилося для тернополян в іспитах на водійські права?

Що змінилося для тернополян в іспитах на водійські права?

З червня офіційно почали діяти нові правила складання іспитів на водійське посвідчення. Про важливі нововведення розповіли в сервісному центрі МВС. 

Теоретична частина. Тести постійно оптимізовують. Водіям, які хочуть мати право керувати легковим авто (категорія В), не будуть траплятися запитання, скажімо, про вантажівки.

Усі тестові запитання зараз є на сайтах сервісних центрів, тож новачки можуть потренуватися перед іспитом, а водії зі стажем – перевірити знання.

Практична частина. Складається з двох етапів: здача вправ на майданчику та в умовах звичайного дорожнього руху. 

Оцінюється маневрування, проїзд перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту.

Маршрут руху по місту затверджується сервісним центром МВС. На сайті можна відкрити карту, куди ви будете їхати. Тобто, можна потренуватися перед іспитом.

Помилок під час практичного іспиту з водіння можна зробити не більше двох. 

Якщо водій успішно складає другий етап, в чек-листі це фіксується, дана особа ознайомлюється, підписує даний лист, і тоді вже в сервісному центрі роздруковують посвідчення водія.

Перше посвідчення. Водійське посвідчення видається вперше на два роки. Після спливу терміну водієві замінять посвідчення у сервісному центрі, якщо той не допускав більше двох правопорушень. В іншому випадку доведеться знову вчитися.

В разі втрати посвідчення, водій звертається із заявою, при цьому обов’язково надати паспорт, ідентифікаційний код і медичну довідку. Здавати повторно іспит не потрібно, так само не вимагають довідку з автошколи, адже ці дані про особу є в базі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #водійське_посвідчення #правила

Коментарі

Оголошення
live comments feed...