• Головна
  • Колишній зек пограбував крамницю у Тернополі
15:29, 10 липня 2018 р.

Колишній зек пограбував крамницю у Тернополі

Колишній зек пограбував крамницю у Тернополі

За два місяці на волі 35-річний тернополянин  встиг скоїти дві крадіжки та грабіж. Під час відкритого викрадення майна зловмисника затримали. Нині він перебуває під вартою.

Кримінальні провадження за двома фактами крадіжок, вчинених з торгових закладів, слідчі Тернопільського відділу поліції розслідували та скерували до суду. Проте підозрюваний вирішив на досягнутому не зупинятися. Серед білого дня відкрито викрав з магазину, що по вулиці Білогірській в обласному центрі, продукти харчування.

Незвичного клієнта помітила продавець торгового закладу. Коли підійшла, аби запитати, чого так довго крутиться біля вітрини, зловмисник став втікати. Зрозумівши, що незнайомець вчинив крадіжку, співробітниця магазину кинулася за ним. Проте нахаба зумів відірватися від жінки. На відстані двадцяти метрів  демонстративно повернувся, розстібнув безрукавку і показав, що привласнив.

Про злочин потерпіла повідомила поліцейських. Того ж дня грабіжника затримали. На даний час йому оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 186 ККУ, та взято під варту.

Досудове розслідування триває.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #крамниця #пограбування
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення