• Головна
  • Сергієві, який розбився на мотоциклі на Тернопільщині, через два місяці мало виповнитись 25
12:04, 21 липня 2018 р.

Сергієві, який розбився на мотоциклі на Тернопільщині, через два місяці мало виповнитись 25

Сергієві, який розбився на мотоциклі на Тернопільщині, через два місяці мало виповнитись 25

На обкладинці сторінки хлопця у Фейсбук фото на мотоциклі, який і забрав його життя. Водія вантажівки не затримували. В момент аварії він був тверезим, з місця події не тікав. Слідчі розбиратимуться, можливо, у ДТП винуватцями виявляться обоє водіїв.

Експертизу тіла загиблого 24-річного Сергія Харчука проводили у п'ятницю, 20 липня. Коли поховають хлопця – поки невідомо. На обкладинці власної сторінки хлопця у Фейсбук фото на мотоциклі, який і забрав його життя. Нагадаємо, мотоцикліст влетів у вантажівку рятувальників. Водій двоколісного загинув на місці. Він на мотоциклі врізався у ЗІЛ, що належить місцевій пожежній частині. Аварія трапилась на Кременеччині 19 липня, близько 11.30.

Як з’ясувалось, Сергій проживав у Шумську. Навчався в місцевій школі №2, потім – в Тернопільському національному економічному університеті. 6 вересня цього року хлопець святкував би свій 25-ий день народження. Водія ЗІЛа не затримували. Чоловік був тверезим, з місця події не тікав, повідомили «20 хвилин» у поліції. Далі слідчі вивчатимуть всі обставини ДТП, в тому числі і встановлюватимуть швидкості, з якими рухались транспорті засоби. Не виключають, що в скоєнні ДТП є провина обох водіїв. - Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, - повідомив Сергій Крета. - Триває слідство. Як стало нам відомо, керманичеві ЗІЛа 30 років. У пожежній частині працює водієм вже 7 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #мотоцикл #загибель #хлопець

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Оголошення
live comments feed...