• Головна
  • На Тернопільщині через брак сучасних дитячих таборів збудують новий відпочинковий комплекс за 19 млн грн
09:01, 24 липня 2018 р.

На Тернопільщині через брак сучасних дитячих таборів збудують новий відпочинковий комплекс за 19 млн грн

На Тернопільщині через брак сучасних дитячих таборів збудують новий відпочинковий комплекс  за 19 млн грн

На Тернопільщині зараз працює 14 дитячих таборів, при цьому більшість з них не відповідає вимогам сьогодення.

Про це в інтерв’ю УНІАН повідомив заступник голови ТОДА Юрій Юрик.

"Протягом року ми ставимо завдання, щоб після оздоровчого періоду зароблені кошти вкладали в модернізацію. Зрозуміло, що коштів замало, тому більшість таборів не відповідають сучасним вимогам. Найкраще оновлюється табір в Скоморохах. Там систематично проводять ремонти, закупляють нові ліжка і матраци. Також вищий за середній рівень у таборах «Лісова пісня» в Борщові та табір в Борщівці Лановецького району.

Водночас ми усвідомлюємо потребу в сучасному дитячому відпочинковому комплексі і прийняли рішення збудувати такий в с. Кутянка Шумського району. 19 млн грн на це розраховуємо отримати з Фонду регіонального розвитку. Цього року очікуємо 10 млн грн, щоб збудувати котеджні будинки з душовими. Потім ще збудуємо спортивну інфраструктуру, поля зі штучним покриттям, щоб згодом даний оздоровчо-відпочинковий комплекс можна було використовувати круглорічно і для зборів спортсменів. Також капітально відремонтуємо адмінбудівлю, яка залишилась від колишнього дитячого табору «Гайдарівець».

Цей табір після довгого судового процесу ми нарешті передали в комунальну власність, хоча на нього претендували приватні структури. Розраховуємо за два роки реалізувати цей проект, думаю, в 2019 році в котеджному містечку вже зможемо поселяти дітей.

Готуємо ще проект в Кременецькому районі, який передбачає будівництво нового сучасного дитячого табору поруч з монастирем УПЦ КП на хуторі Вірля. Вже виділили там земельну ділянку. Цей табір теж буде багатофункціональний, бо для нас головне, щоб такі комплекси працювали весь рік, а не лише в літній оздоровчий період", – розповів Юрик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#табори #Кутянка
Оголошення
live comments feed...