• Головна
  • Чотири навчальні заклади Тернопільщини стали учасниками інноваційного проекту Школа SMART
19:29, 31 липня 2018 р.

Чотири навчальні заклади Тернопільщини стали учасниками інноваційного проекту Школа SMART

Це Всеукраїнська школа, в якій створюються інноваційні міжпредметні STEM проекти з учнями 3-11 класів.

Основна ціль проекту –  впроваджувати найкращі світові навчальні практики в українське освітнє середовище. Даний інноваційний STEM-проект передбачає використання роботів, побудованих за допомогою мікроелектроніки та технології Інтернету речей.

Для реалізації проектів та закупівлі обладнання школі доводиться шукати альтернативні шляхи фінансування, зокрема, й краудфандинг. Так, цього року, інноваційна школа за допомогою краутфандингової платформиGoF шукає кошти на реалізацію проекту “Електронні аеронавти”.Проект вартістю 80 тисяч гривень є масштабною мрією як педагогів, так і школярів, адже його реалізація допоможе не тільки отримати актуальні практичні навички одразу з кількох навчальних предметів, а й продемонструє реальну картину забруднення атмосфери в різних регіонах України.

“Ми хочемо реалізувати дослідницький проект — запустити в небо кулі, наповнені гелієм. Їх “очима” та “мозком” буде набір мікроелектроніки — мікрокомпютери, датчики для збору даних про стан атмосфери та відеокамери” – розповідають ініціатори ідеї.

Учні зможуть перевірити за допомогою власних спостережень, як змінюються тиск, відносна вологість та температура повітря зі збільшенням висоти. Відеокамери та відеореєстратори вестимуть фільмування панорами місцевості та досліджуватимуть біорізноманіття та ярусність рослин нашої місцевості з різної висоти.  Адже організатори планують підняти наші кулі на висоту 500 м.  Отримані дані можна буде використовувати на уроках фізики, біології, географії та ін.

Ініціаторам ідеї вже вдалося зібрати 12 тисяч гривень за допомогою краудфандингу, проте, це лише 14 % від загальної суми. Тому, команда  Школа SMART запрошує всіх небайдужих підтримати їх проект на платформі GoF або ж придбавши квиток на запуск кулі у своєму місті.

Першими  омріяну інновацію застосують 8 шкіл з 4 областей України. (Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Теребовлянського району, Одеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №82, Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Львівської області, Середня школа № 62 м. Львів, Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської області, Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської області, Заліщицька державна гімназія Тернопільської області, домашній фізичний гурток сім’ї Загревських з міста Харкова).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #школа #інновацйні_проекти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...