• Головна
  • Лялька відомої тернопільської майстрині ”поселилася” у Вашингтоні
16:00, 5 листопада 2012 р.

Лялька відомої тернопільської майстрині ”поселилася” у Вашингтоні

Лялька відомої тернопільської майстрині пані Зоряни ”поселилася” у Вашингтоні. Пані Зоряна є кандидатом педагогічних наук, працює асистентом кафедри педагогіки та гендерної рівності Тернопільського національного педагогічого університету ім. Володимира Гнатюка, окрім цього жінка має творче захоплення – виготовлення ексклюзивних ляльок.

Взявши участь у програмі “Відкритий світ”, тернополянка нещодавно вирушила до США. (Програма „Відкритий Світ” була заснована Конгресом США в 1999 році з ініціативи двох видатних учених і суспільно-політичних діячів Росії та США: академіка Дмитра Сергійовича Лихачова та директора Бібліотеки Конгресу США др-а Джеймса Біллінгтона. В 2003 році програма була поширена на Україну. Головна мета програми «Відкритий Світ» – зміцнення взаєморозуміння та співробітництва між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях діяльності зустрітися зі своїми американськими колегами й обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань. Програма «Відкритий світ» є єдиною програмою обмінів законодавчої гілки влади США й отримує щорічне фінансування від Конгресу США), повідомляє “like.te.ua“.

Звісно ж, лялька Росяна, виготовлена руками тернопільської майстрині поселилася у Посольстві України в США (Вашингтон) на правах витвору мистецтва. На фото Зоряна Удич зображена між двома послами: Олександр Моцик (Україна) та Джоном М. Окіфом (посол США).

Лялька відомої тернопільської майстрині ”поселилася” у Вашингтоні, фото-1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...