• Головна
  • Очільник Тернополя отримав подяку від Архиєпископа і Митрополита Василія Семенюка
15:20, 5 серпня 2018 р.

Очільник Тернополя отримав подяку від Архиєпископа і Митрополита Василія Семенюка

Міський голова Тернополя Сергій Надал отримав подячну грамоту від Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка за допомогу в організації та проведенні Всеукраїнської прощі за участі Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Патріарха Святослава та Кардинала Гвалтьєро Бассетті Президента Єпископської Конференції Італії до Марійського духовного центру «Зарваниця».

«Ми раді сприяти всіляким добрим справам, які йдуть на благо церкви та громади, - наголошує Сергій Надал. – І сьогодні, в цих непростих умовах, коли Україна змушена вести виснажливу боротьбу з підступним російським агресором, дуже важливим є єднання у спільній молитві за мир та пошана Слова Божого, як основи християнської моралі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сергій_Надал #подяка #Василій_Семенюк
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення