
19:04, 8 серпня 2018 р.
У Тернополі на Гайовій спіймали вантажівку, яка зливала відходи у озеро (відео)
Залишки – в озеро. У Тернополі на Гайовій спіймали машину, яка зливала відходи у рів. Через підземні води, вони можуть потрапити у місцевий став.
Водій автівки повинен був утилізувати свій багаж в КП “Тернопільводоканал”. Проте, аби зекономити, виливав нечистоти у водоймище.
На місці працюють правоохоронні органи та санітарно-епідемологічна служба, повідомляє Медіатор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
01:38, 17 червня
122
08:22, 9 червня
10:17, 11 червня
17
