![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
09:04, 10 серпня 2018 р.
Перший паспорт в 90 років: історія пенсіонерки з Тернопільщини
![Перший паспорт в 90 років: історія пенсіонерки з Тернопільщини Перший паспорт в 90 років: історія пенсіонерки з Тернопільщини](/dist-assets/images/cap.jpg)
Жителька Добромірки Збаразького району отримала ID-картку. Вона стала першим паспортом 89-річної жінки.
Днями в Збаразький відділ міграційної служби разом із онуками завітала одна з найстарших жительок села Добромірка. Приводом для візиту стало оформлення 89-річній пенсіонерці її першого паспорта, повідомляють в УправлінніДМС у Тернопільській області, пише 20 хвилин.
Все життя без документа, який через важкі життєві обставини не вдалося оформити в молодому віці, і от нарешті старенька взяла до рук готовий паспорт. Та цьому передувала копітка робота чималої кількості людей.
- Довелося проводити перевірки, підтверджувати особу та громадянство пенсіонерки. Завдяки співпраці із органами місцевого самоврядування, нам таки вдалося оформити ІD-картку цій жінці, - розповіла начальник Збаразького відділу УДМС України в Тернопільській області Олександра Лабінська.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...