• Головна
  • На Тернопільщині автомобіль "ВАЗ 21063" зламався під час руху і врізався у дерево
13:17, 17 серпня 2018 р.

На Тернопільщині автомобіль "ВАЗ 21063" зламався під час руху і врізався у дерево

Аварія сталася 16 серпня поблизу села Олексинці Борщівського району. Працівники слідчо-оперативної групи виїхали на місце події.

Було встановлено, що 19-річний житель села Шершенівка, перебуваючи за кермом автомобіля "ВАЗ 21063", не впорався з керуванням через несправності транспорту та в’їхав в дерево на узбіччі.

В результаті зіткнення постраждала 24-річна пасажирка авто. Дівчина з травмами голови та численним забоями опинилася в реанімаційне відділення районної лікарні.

Як повідомляє офіційний сайт Національної поліції в Тернопільській області, у водія взято забір крові на вміст алкоголю. Слідчі дії тривають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Автомобіль #дерево #аварія
ТОП новини
5 груп українців ТЦК шукатимуть на вулицях і у всіх можливих місцях, їх терміново мобілізують: повістки, мобілізація, штраф
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
"Жахлива гроза пре в регіон України з лютою силою, такої температури не чекав ніхто": куди суне дощ і потужна негода?
Потужне похолодання повертається в Україну, жахлива злива і град вируватимуть в регіонах: суне дощ, дика гроза і шквали
Оголошення
live comments feed...