• Головна
  • Для тернополян діє "гаряча лінія" щодо переходу на цифрове телемовлення
16:04, 27 серпня 2018 р.

Для тернополян діє "гаряча лінія" щодо переходу на цифрове телемовлення

Незабаром на Тернопільщині перестане працювати аналогове ефірне мовлення. Це загрожує зникненням телевізійного мовлення для тих жителів області, які найближчим часом не перейдуть на цифровий стандарт.

На виконання усіх необхідних умов для переходу у мешканців Тернопільщини залишилося декілька днів. Адже цифрове ефірне мовлення повинно запрацювати на усіх телевізійних екранах країни уже 1 вересня 2018 року. Натомість повністю зникне аналогове мовлення, яке досі використовували більшість телеглядачів в Україні, повідомляє Байковецька громада.

Аби кожен житель області міг більше дізнатися про технічні моменти налаштування антен та тюнерів, не втративши доступ до телевізійних ефірів,  в управлінні регіонального розвитку інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської ОДА створили гарячу телефонну лінію.

Дізнатися усі деталі підключення та про саму зміну телемовлення можна за номером (0352) 43-00-84.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #гаряча_лінія #цифрове_телемовлення
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"70-річним пенсіонерам сильно підвищать виплати, попереду добряче зростання пенсій": названо єдину умову
Оголошення