• Головна
  • У Тернополі жінка катувала кішку, а потім спровадила її до притулку (ФОТО)
13:52, 29 серпня 2018 р.

У Тернополі жінка катувала кішку, а потім спровадила її до притулку (ФОТО)

У Тернополі жінка познущалася з кішки, яку невдовзі вирішила віддати до притулку. Волонтери, які забрали тварину, були вражені її жахливому стану.

У спільноті "Ноїв Ковчег - Хатіко - Дичків" в мережі Фейсбук повідомили про цей випадок, зазначивши, що кішка дуже худа, з травмованою лапою, однакпородиста, то ж має дорого коштувати:

"Мене дивують люди, які ганяються за породою, і дивно з недозаводчиків, які плодять, і не цікавляться долею свого кота чи собаки. Живий приклад киця Шотландочка. Правда, власниця сама відала, бо дорога і породиста іграшка, вже не потрібна(( Киця в жахливому стані, коти на вулиці краще виглядають.

Травмована лапка, худюща,заглищена, шерсть я навіть не знаю як описати а фото не передає(((( Людиська ви сволочі!!!!

P. S. З кицею вже все добре, вона в надійних руках".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кішка #катування #притулок
Останні новини
ТОП новини
"Вся техніка в домі згорить миттєво, в Україні почалися масштабні перепади напруги": що треба зробити, поки не пізно
"Вночі вдарить -22 градуси морозу": синоптики сказали, коли в Україну нарешті прийде потепління
"Затвердили нові тарифи на світло з 1 лютого, ціна на електроенергію приголомшила українців": яка вартість 1 кВт-год?
"Цей побутовий прилад споживає енергію, як 65 холодильників": є у будинку кожного українця, відключення світла неминучі
Оголошення