• Головна
  • Як у Тернополі відбувається поселення студентів у гуртожитки? (відео)
20:04, 29 серпня 2018 р.

Як у Тернополі відбувається поселення студентів у гуртожитки? (відео)

У Тернополі триває поселення студентів у гуртожитки місцевих вишів. 

Відповідно до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти, навчальний заклад повинен забезпечити студентів гуртожитком, на рівні мінімум 70% від потреби. Сьогодні ця норма часто не виконується, а змусити ВНЗ набирати студентів з урахуванням кількості місць в гуртожитках, неможливо.

В гуртожиток можуть бути поселені іногородні студенти, аспіранти, слухачі підготовчих курсів, курсанти тощо. Іноземні громадяни, які є студентами, розміщуються в гуртожитках на загальних підставах, якщо інше не передбачено контрактом.

При цьому законодавство встановлює ряд пільгових категорій, які мають гарантоване або першочергове право на забезпечення гуртожитком.

Як студенти поселяються у гуртожитки бачили кореспонденти ттб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #гуртожитки #студенти #поселення

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
Оголошення
live comments feed...