• Головна
  • Водіям на замітку: на ремонт закриють один із залізничних переїздів Тернопільщини
10:29, 3 вересня 2018 р.

Водіям на замітку: на ремонт закриють один із залізничних переїздів Тернопільщини

У зв’язку з ремонтом залізничної колії в Бучацькому районі, від сьогодні, закриють рух транспорту на одному із залізничних переїздів.

«Рух автотранспорту через залізничний переїзд км 121 перегон Пишківці-Бучач (а/д Т-20-01 Бучач-Чортків-Скала Подільська) буде повністю закритий з 7:00 години 3 вересня 2018 року», - повідомили у прес-службі Бучацької райдержадміністрації, із посиланням на виробничий підрозділ «Чортківська дистанція колії» регіональної філії «Львівська залізниця».

Ремонт, орієнтовно, триватиме впродовж двох діб.

Роботи вестимуться на ділянці залізничної колії в районі колишньої автостанції (виїзд з м. Бучач в с.Підзамочок).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ремонт #залізничний_переїзд
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
Найшкідливіший спосіб приготування кави: чому ранковий напій може "садити" серце
Оголошення