
17:01, 3 вересня 2018 р.
У Тернополі підтримали петицію щодо електронної черги на реєстрацію місця проживання
Реєстрація місця проживання - найпроблемніша послуга міської ради. Про це у своїй петиції розповіла Кондратюк Катерина.
Жінка зазначила, що кожного дня люди стоять в довгих чергах, щоб подати необхідні документи. Відтак, просить у мерії дати згоду на створення безкоштовної електронної черги I-Gov для реєстрації місця проживання в Тернополі.
Це значно допоможе містянам економити час і не стояти годинами, а приходити на визначений час.
Петицію підтримало 308 тернополян.
У міській раді петицію пітримали і зазначили, що планують реалізувати дану ідею, пише Доба
— На Вашу петицію «Електронна черга на «прописку»» щодо надання згоди на створення безкоштовної електронної черги I-Gov для реєстрації місця проживання в м.Тернопіль, яка набрала необхідну кількість голосів повідомляємо наступне. Відповідно до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» Тернопільською міською радою планується реалізувати функціонування власної електронної черги чи з допомогою інших компютерно-інформаційних систему у тому числі I-Gov, для покращення обслуговування жителів міста, — написав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідич.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:58, 13 червня
12:58, 17 червня
20:42, 16 червня
6
19:25, 17 червня
