• Головна
  • Тернополян просять дозволити утримувати вдома більше домашніх тварин
13:00, 5 вересня 2018 р.

Тернополян просять дозволити утримувати вдома більше домашніх тварин

Тернополяни об’єднуються аби захистити домашніх тварин та їх власників, а також безпритульних собак та котів. З відповідним закликом у перші дні вересня, на сайті Єдиної системи місцевих петицій, місцеві активісти зареєстрували прохання про необхідність прийняття «Правил утримання домашніх тварин в місті Тернополі». 

«Громада міста Тернопіль, прошу підтримати ініціативу і спонукати міську Раду невідкладно прийняти Правила утримання домашніх тварин.

Тернопіль одне з небагатьох міст, яке досі не прийняло правила утримання домашніх тварин. В місті біля 70% жителів утримують собак і котів, на вулицях міста проживає достатня кількість вуличних собак та котів, та правил їх утримання досі не існує. Власники собак і котів досі незахищені, а тварини досі потерпають від жорстокого поводження.

Як керівник громадської організації, що всіляко сприяє підвищенню свідомості громадян та посадовців в сфері захисту тварин, я була шокована рівнем обізнаності тернополян в сфері захисту тварин та в сфері цивільного законодавства. 

Всю підтримку, консультації та розробку відповідного проекту рішення для міськради надамо від ГО «ЖУК» за сприяння європейських експертів та адвокатів тварин ІАБ.

Слідкуйте за подіями тут: https://www.facebook.com/events/759338344397105/

З повагою, керівник ГО «ЖУК» Андріана Байло».

Зауважимо, що в Україні уже 17 років існує кримінальна та адміністративна відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, та 12 років Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження», є цивільні норми щодо захисту права власності на тварину, закріпленого Конституцією і Законами України. Правила поводження з тваринами встановлюються в нормативно-правових актах, які мають юридичну силу закону. До них передусім належать такі норми Цивільного Кодексу та норми, що викладені в ЗУ «Про захист тварин від жорстокого поводження». Повноваження щодо прийняття правил утримання домашніх тварин, які не можуть суперечити нормам закону та нормам гуманного поводження, закріплені у ст.9 Закону: «Правила утримання домашніх тварин встановлюються органами місцевого самоврядування». 

Тернополяни у силі змінити пострадянські закони та захистити тих, кого приручили.

На сьогодні, петицію підтримали 140 осіб з 300 необхідних. До завершення голосування залишилось 28 днів!

Не будьте байдужі…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція #Тернопіль #домашні_тварини #правила_утримання_ тварин
live comments feed...