• Головна
  • Тернопільські батьки записують своїх дітей у садочок відразу після їх народження
14:00, 10 вересня 2018 р.

Тернопільські батьки записують своїх дітей у садочок відразу після їх народження

Тернопільські батьки записують своїх дітей у садочок відразу після їх народження

В оголошені на сайті Дошкільна освіта м. Тернополя звертають увагу всіх батьків, які планують записувати своїх дітей у дошкільні заклади міста. Заповнення на сайті електронної форми не забезпечує внесення даних дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ. 

Для остаточної реєстрації, батькам потрібно додатково принести оригінал та копію свідоцтва про народження та копію прописки дитини у реєстраційний центр за адресою: м. Тернопіль, бульвар Т.Шевченка 1, 3-й поверх, кабінет №35. Зробити це потрібно у триденний термін, з дня реєстрації е-форми. Якщо батьки не мають можливості зареєструвати дитину на сайті, це можна зробити у самому центрі.

При успішній реєстрації, Вам буде видано унікальний номер загальноміської черги, за допомогою якого можна буде перевірити позицію своєї дитини в черзі у вибраний дошкільний навчальний заклад.

Як повідомили кореспонденту сайту 0352.ua працівники Загального електронного реєстру Управління освіти та науки Тернопільської міської ради, ще 380 дітей очікують на прийняття у тернопільські садочки. З них близько, 120-130 іногородніх дітей.

Так званим «іногороднім» батькам пропонують укладати договір з обраним дошкільним закладом. Розмір плати за харчування та інших потреб зазначається у договорі та визначається уже керівництвом садку. Однак, вступ дитини в обраний дитсадок все одно можливий за умови вільних місць. Якщо у вибраному ДНЗ не буде таких вільних місць, батькам буде запропоновано інший навчальний заклад.

На запитання «З якого віку потрібно записувати дитину  в садок?» сайту 0352.ua повідомили наступне:

«Батьки практикують заповнювати відповідну форму на внесення даних своєї дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ одразу, після отримання свідоцтва про народження».

Графік роботи Реєстраційного центру:
Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00
П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя – вихідний

Адреса: м. Тернопіль, бульвар Т.Шевченка 1, 3 поверх, кабінет №35.

 Телефон для довідок: (0352) 52-06-42
e-mail: [email protected]
www.dnz.te.ua 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#садок #електронна_реєстрація #електронна_черга #дошкільна_освіта #діти #Тернопіль
live comments feed...