• Головна
  • Хто в Тернополі зрізає сухі дерева? (ВІДЕО)
19:45, 11 вересня 2018 р.

Хто в Тернополі зрізає сухі дерева? (ВІДЕО)

Нещодавно в центрі Тернополя дерево упало прямо на дитячий майданчик, розтрощивши його. То ж виникло питання, хто в місті опікується аварійними деревами, а також, хто повинен зрізати сухі дерева, аби запобігти подібним інцидентам.

Директор ПП "Східний масив" Михайло Дереворіз пояснив:

"...На нашій території, де ми обслуговуємо ми їх (сухі дерева) включаємо в план зрізки. На це буде свій період, тому що іде підготовка до роботи осінньо-зимовий період. Це є ремонт дахів, ремонт коминів, це є ремонт водостічних ринв. І тому наша спеціалізована техніка задіяна на підготовці. А вже в зимовий період менше роботи буде по утриманню будинків, тоді всі сили свої спрямовуємо на зрізку дерев, на омолодження дерев, бо ці речі треба робити в міжвегетаційний період..."

Як вказує "ІНТБ", цей період триває з 15 жовтня по 15 квітня.

Головний спеціаліст-ландшафтник відділу благоустрою та екології ЖКГ Світлана Молодецька зазначила:

"Відповідальними за збереження зелених насаджень і за належний догляд за ними на об'єктах благоустрою державної чи комунальної власності є балансоутримувачі цих об'єктів... Також на ділянках, які передані у власність, відповідальними за догляд за зеленими насадженнями є власники цих ділянок. На територіях підприємств чи організацій, відповідно, підприємства чи організації..."

Детальніше у відео.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дерево #сухе #аварійне #видалення
live comments feed...