
16:01, 12 вересня 2018 р.
Соцмережі сотворили диво: тернопільський гурт СКАЙ отримав назад вкрадені у них інструменти

Інструменти повернули музикантам за винагороду.
Про це йдеться на сторінці гурту у Facebook.
"Друзі!!! З радістю повідомляємо, що наші інструменти і все, що було викрадене 31 серпня в Одесі, сьогодні приїхало в Київ. Звісно, за винагороду. Звісно, не без допомоги друзів і знайомих, але найголовніше - усім цим ми завдячуємо вам!!! Тому що без вашої інформаційної підтримки (репостів і т.д.) питання не набуло б такого резонансу і, можливо, на контакт ніхто б не вийшов. Ми щасливі знову мати біля себе свої рідні інструменти і готові в повній мірі як і раніше радувати вас новими яскравими концертами.
ДЯКУЄМО ВАМ!!!", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, музикани просили про допомогу у поверненні інструментів фанатів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:23, 23 червня
8
12:51, 21 червня
12:04, 19 червня
10:16, 11 червня
10
09:23, 23 червня
10