
19:04, 13 вересня 2018 р.
Мадам трішки згоріла: тернополянка Тетяна Песик здивувала прихильників новим образом

Фронт-вумен "VIP-Тернопіль" Таня Песик опублікувала світлину, де вона нібито "згоріла на сонці".
"Мадам трішки згоріла. Це все ігри, але виглядає реалістично. А з вами таке бувало??",- написала Тетяна.
Очевидно цей образ Тетяна Песик використовувала у шоу "Ігри Приколів" на "1+1". Думки підписників у коментарях розділилися: хтось новину сприйняв серйозно, хтось сміється з жарту.
Проте Тетяна Песик запевнила, що "засмага" це лише грим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:23, 23 червня
8
12:51, 21 червня
12:04, 19 червня
10:16, 11 червня
10
09:23, 23 червня
10