
11:30, 18 вересня 2018 р.
На Тернопільщині масово вирубують ліси, завдано збитків на сотні тисяч гривень
На Тернопільщині розслідують факти знищення лісових насаджень. У межах одного з районів зафіксували кілька масштабних рубок. Збитки оцінили у 700 тис. грн.
За повідомленням IA ZIK в обласній Державній екологічній інспекції, незаконні рубки дерев виявили у лісових насадженнях Лановецького району під час планових перевірок.
Найбільше постраждали насадження на території Білозірської сільської ради. Там незаконно зрубали 71 дерево.
Ще 40 пнів виявили на землях запасу Буглівської сільської ради. У заповідному урочищі «Каленикові гори» незаконно вирубали 17 дерев.
«Матеріали перевірок за виявленими фактами передали до Лановецького відділення поліції», – повідомили в екоінспекції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі