
09:01, 22 вересня 2018 р.
У центрі Тернополя на три дні обмежать рух транспорту
З 23 до 25 вересня, у зв’язку з проведення Муніципального форуму Асоціації міст України, у центральній частині Тернополя буде частково обмежено рух автотранспорту.
Зокрема, в’їзд на бульвар Шевченка (біля УД «Перемога») буде здійснюватися за перепустками.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:09, 22 червня
07:10, 12 червня
14
15:21, 22 червня
12:04, 19 червня
