
12:00, 24 вересня 2018 р.
Тернополяни влаштували "естафету" на коліях: на залізничному вокзалі не оголошували про прибуття електропоїздів (ФОТО)
23 вересня на залізничному вокзалі у Тернополі можна було побачити масове перебігання з платформи на платформу пасажирів.
Як інформує "Терен", оголошення про те, куди прибуватимуть приміські електропотяги, на вокзалі не робили. Тому люди плуталися між перонами і змінювали їх в залежності від напрямку руху поміченого в далині транспорту.
Ситуацію ускладнювало те, що на вихідні охочих скористатися послугами "електричок" було значно більше, ніж розрахованих сидячих місць у вагонах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:39, 16 червня
14:47, 17 червня
19
13:52, 17 червня
23
12:39, Сьогодні
45