• Головна
  • В центрі Тернополя увімкнули фонтани та вивісили квіти у горщиках (ФОТОФАКТ)
11:40, 24 вересня 2018 р.

В центрі Тернополя увімкнули фонтани та вивісили квіти у горщиках (ФОТОФАКТ)

Тернополянка Тетяна виклала в мережу фото, яке викликало здивування: на бульварі Шевченка, посеред осіннього холоду, вивішують квіти у горщиках.

Газета Доба також повідомила, що сьогодні в центрі ще й включили фонтани.

Під постом  Тетяни, дописувачі кепкували, мовляв, аби повісити декілька вазонів, знадобилось аж стільки працівників. Ірина Струбицька припустила, що один має працювати, а решта- це просто менеджери.

Інших користувачів обурило те, що відбувається. Адже, посеред дуже прохолодної осінньої погоди не раціонально вмикати фонтани. Тим більше, що  місцеве комунальне товариство й так боргує за електроенергію, а квіти від холоду – просто «змерзнуть».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квіти #Тернопіль #фонтан #включили_фонтани #центр #бульвар_Шевченка
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"70-річним пенсіонерам сильно підвищать виплати, попереду добряче зростання пенсій": названо єдину умову
Оголошення