• Головна
  • У одній зі шкіл Тернопільщини вчителі та учні на перервах танцюють: долучається навіть технічний персонал (ВІДЕО)
18:07, 26 вересня 2018 р.

У одній зі шкіл Тернопільщини вчителі та учні на перервах танцюють: долучається навіть технічний персонал (ВІДЕО)

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів селища міського типу Гусятин, що на Тернопільщині, завдяки зусиллям директора Олександрі Демкурі і діти, і вчителі, і технічний персонал танцюють на перервах.

На офіційній сторінці цієї школи у мережі Фейсбук навіть опубліковано відео, де учні та працівники школи витанцьовують "змійкою", мов довжелезний поїзд, де школярі - це вагони, а доросла вчителька - локомотив. Під відео підпис:

"Танцювали всі: учні молодші і старші, директор школи Oleksandra Demkura, технічний персонал. Популярність наших перерв лише зростає!!!"

"Дуже приємно, що на всіх танцювальних перервах дуже активні учні всіх вікових категорій, в тому числі і старшокласники. А приємною несподіванкою була участь нашої технічної працівниці пані Наді Шпак. Молодець". - Прокоментувала Олександра Демкура.

Нагадуємо, нещодавно ми вже писали про директора іншої тернопільської школи, який вважає, що "якщо дитині на уроці нецікаво, нехай розмальовує, хай крутиться, співає і свище".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вчителі #учні #танцюють #персонал #перерви #школа #Гусятин

Коментарі

Останні новини
Оголошення