• Головна
  • На тернопільському ринку людей обкрадала 14-річна дівчина: оперативники викрили неповнолітню
15:01, 28 вересня 2018 р.

На тернопільському ринку людей обкрадала 14-річна дівчина: оперативники викрили неповнолітню

Неповнолітня за один день обікрала двох тернополянок на центральному ринку. Своїх жертв 14-річна підозрювана підстерігала на пішохідному переході.

Поки потерпілі очікували на зелений сигнал світлофору, злодійка непомітно витягувала у них з наплічників гаманці. Дівчині вдалося збагатитися на 12 000 гривень. Крадені гроші одразу витрачала на власні потреби.

Неповнолітню викрили оперативники обласного управління карного розшуку спільно з колегами із Тернопільського відділу поліції.

Як повідомляє офіційний сайт Національної поліції в Тернопільській області, підозрювана ніде не навчається, а в Тернопіль приїхала разом з матір’ю із Закарпатської області.

За фактами крадіжок, вчинених неповнолітньою, слідчі розпочали кримінальне провадження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Неповнолітня #дівчина #злодійка #центральний #ринок
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення