• Головна
  • На Тернопільщині чоловік після ДТП впав у кому
13:02, 1 жовтня 2018 р.

На Тернопільщині чоловік після ДТП впав у кому

Із закритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку та в церебральній комі до реанімаційного відділення Бережанської лікарні госпіталізували чоловіка, 1990 року народження.

Він, 30 вересня близько 23:00, потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, повідомляє Досьє 102.

Трапилася аварія на дорозі в селі Куропатники. При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що на трасі Бережани-Будилів водій автомобіля Ford Scorpio, уродженець Козівського району, не впорався з керуванням. Його автомобіль злетів в кювет і там перекинувся.

Чоловіка з травмами госпіталізували до медзакладу. Причини аварії встановить слідство. У кермувальника взяли кров для перевірки на вміст алкоголю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #травми
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення