Тернопільську набережну хочуть змінити до невпізнаваності (фото)

Тернопільську набережну хочуть змінити до невпізнаваності, Дмитро Бондаренко

Проектувальники із Urban.te запропонували свій варіант пандусів, які спростять пересування людей з інвалідністю та батьків з візочками в парку.

Проект вони розмістили у Facebook.

"Запрошуємо всіх висловити свою думку!

На прохання Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР висловлювати своє бачення вирішення цієї проблеми.

Набережна ставу є важливим культурним осередком міста (через проведення основних масових заходів міста). На даний момент добратися до набережної маломобільним групам населення можливо через площу Степана Бандери та в обхід по вул. Руській біля Надставної церкви. Цей шлях є надто складний для людей з інвалідністю (+ 1 км шляху), матерям з візочками та людям похилого віку, адже це потребує великих фізичних зусиль та затрат часу. А доступу до всіх рівнів «єлісів» без сторонньої допомоги неможливий.

Облаштування пандуса дозволить суттєво скоротити час для подолання відстані від готелю Тернопіль до набережної маломобільним групам населення. 150 м пандуса з комфорним ухилом 1:12 та поручнями на висоті 90 та 70 см значно полегшить життя людям з інвалідністю, вони матимуть змогу відпочивати на пагорбах «єлісів» на рівні з іншими. Встановлення тактильної плитки біля кожного спуску пандуса додасть впевненості людям з проблемами зору. Встановлення освітлення дозволить користуватися пандусом в вечірній час та зробить простір безпечним", - йдеться в описі проекту.

Тернопільську набережну хочуть змінити до невпізнаваності (фото), фото-1 Тернопільську набережну хочуть змінити до невпізнаваності (фото), фото-2 Тернопільську набережну хочуть змінити до невпізнаваності (фото), фото-3 Тернопільську набережну хочуть змінити до невпізнаваності (фото), фото-4 Тернопільську набережну хочуть змінити до невпізнаваності (фото), фото-5 Тернопільську набережну хочуть змінити до невпізнаваності (фото), фото-6 Тернопільську набережну хочуть змінити до невпізнаваності (фото), фото-7 Тернопільську набережну хочуть змінити до невпізнаваності (фото), фото-8
пандус проект Urban.te
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі