Тернополяни подали рекордну кількість проектів на участь в «Громадському бюджеті 2019»

У Тернополі завершився прийом проектів, які, на думку тернополян, повинні бути реалізовані за кошти міського бюджету в рамках «Громадського бюджету-2019».

Загалом цього року тернополяни подали рекордну кількість – 100 проектів на загальну суму понад 68 млн. грн., серед яких - 58 малих та 42 великих проекти. Найбільше проектів подано у сфері спорту, житлово-комунального господарства, освіти та культури.

Згідно з Положенням, після подання проектів, Номінаційний комітет Громадського бюджету повинен озвучити висновки профільних управлінь та розглянути проекти на дотримання вимог Положення, зокрема, щоб вони мали загальноміський характер та були загальнодоступними, не мали комерційності та були реалізований на базі комунальних приміщень чи міських земель, а реалізація проектів повинна належати до компетенції Тернопільської міської ради.

З 22 жовтня до 5 листопада триватиме голосування за ті проекти, які допущені до голосування, на сайті pb.rada.te.ua та у ЦНАПі. Згідно з Положенням, Проголосувати тернополяни можуть лише один раз за великий проект та один раз – за малий. У підсумку голосування ті проекти, які набрали найбільшу кількість голосів до вичерпання обсягу виділених коштів будуть реалізовані у 2019 року.

Тернопіль Громадський_бюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі