"З іноземців здирають по два долари, а окупацію називають "громадянською війною"": про візит до Почаївської лаври на Тернопільщині

З наближенням надання автокефалії Українській православній церкві все більше уваги привертає діяльність УПЦ МП та заяви її прихильників. Останнім часом вони стають різкішими, ніж раніше. Зокрема, намісник Почаївської лаври митрополит Володимир закликав віруючих захищати святиню від "онуків Леніна".

На своїй сторінці в мережі Фейсбук львів'янин Ihor Lylo опублікував пост, в якому ділиться враженнями від того, чим зустрічає Почаївська лавра іноземних туристів:

"Вперше за останні кілька років я потрапив в Почаївська лавру. Їхати не хотів. Іноземні клієнти наполягли. Бабка на касі з квитками спробувала в присутності мого замовника пояснити мені, що в нас громадянська війна, рашка - братушки. Повний набір. Культурно поставив на місце. І головне. Вхідний квиток два долара з людини. Кожен автобус з іноземцями - 100 usd. В день мінімум 3 автобуси. Жодних фіскальних документів. За такі гроші вони будуть стріляти. Запам'ятайте цей пост".

"Якось так складається, що не потрапляю до Почаєва. Один раз таки потрапила. Був якийсь такий день - було мало людей, грошей за вхід не брали, а коли мої туристи хотіли щось купита в Лаврі, я сказала, що гроші підуть в мацкву, то моя група нічого в Лаврі не купувала..." - Написала Наталя Бандило.

"Всі все знають. Навіщо туди їхати взагалі? Принаймні, зараз. Тобто, ДОПОКИ...."- Прокоментував Андрій Дідун.

"З іноземців здирають по два долари, а окупацію називають "громадянською війною"": про візит до Почаївської лаври на Тернопільщині, фото-1
Почаїв лавра паломники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі