На Тернопільщині стару бруківку та гроші, виділені на ремонт дороги, повернуть назад місту (Відео)

Мешканці Теребовлі протестують. У суботу – перекриття дороги, в понеділок  – пікет під міськрадою. Люди вимагають: не ставити асфальт замість бруківки. Старовинне покриття  вважають історичною цінністю і туристичною принадою. Повідомляє «Медіатор».

– Переложити б краще по-новому. Покладуть асфальт, він довго не протримається,  – каже житель Теребовлі Олександр.

– Вар’ятів хватає по бруківці ганяти,  а поставте ще асфальт – буде драгрейсінг, тут кілометр дороги, вночі такі гонки будуть влаштовувати, що капець, – каже водій Ігор.

Міський голова пояснює, держава виділила кошти на асфальтне покриття, перекласти бруківку не можливо.

– Тут дороги не має нині й не буде, ви берете відповідальність, ви берете,  – каже до активістів міський голова Теребовлі Сергій Поперечний.

Представники Служби автомобільних доріг запевняють, нова дорога у центрі Теребовлі відповідатиме нормам. Активісти не вірять у якісний асфальт, тож обіцяють відстоювати історичну спадщину Княжого міста. З джерел наших журналістів, бруківку, яку зняли робітники Служби автодор покладуть назад, а 20 млн грн повернуть в держбюджет.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Теребовлі на Тернопільщині люди заблокували місцеву ратушу (НАЖИВО, ВІДЕО), а також, Перекладати старовинну бруківку чи застеляти новенький асфальт, на Тернопільщині «воюють» за центральну дорогу (ФОТО).

тернопіль теребовля бруківка дорогоа вул_князя_василька протест
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі