На Тернопільщині у парку збудували вбиральню «НОУ ХАО» (ФОТО)

Поки на Тернопільщині, у Кременці борються з розміщенням сучасного туалету у центрі міста, у Збаражі його фактично нема. У спільноті «Політичний Збараж» виклали фотографії «нової» вбиральні у парку Бурляя: 9 дощок та сіра поліетиленова плівка.

Допис підписали словами: «Вбиральня в парку Бурляя. І щоб більше не скиглили, що немає де в туалет сходити».

Під постом місцеві мешканці написали, що шоковані такою «креативністю». Володимир Сосновий зізнався, що йому «встидно за парк, річку, і навіть, за туалет....».

Дописувачка Людмила Корольова соромиться « і за владу, бо судячи по всьому, це її рішення, і стидно за громаду міста, що терпить таке приниження до себе, і стидно за те, що самі винні в цій розрусі, бо самі ненавчені, і дітей не навчили бережно ставитися до свого міста... Розруха в головах-пам'ятаєте професор Преображеньський, Булгаков...». Юра Снігур обурюється дописами попередників та зазначив «людям дай щоб проковтнути, і посипались коментарі, бачать тільки погане , і згадують владу. А що колишня влада робила?».

На Тернопільщині у парку збудували вбиральню «НОУ ХАО» (ФОТО), фото-1 На Тернопільщині у парку збудували вбиральню «НОУ ХАО» (ФОТО), фото-2 На Тернопільщині у парку збудували вбиральню «НОУ ХАО» (ФОТО), фото-3

Нагадаємо раніше ми писали про те, що на Тернопільщині побили журналіста за активну громадську позицію (ФОТО),На Тернопільщині громадську вбиральню поставлять прямо у центрі міста посеред площі (ФОТО, ВІДЕО),В одній зі шкіл на Тернопільщині діти змушені користуватися небезпечним вуличним туалетом (ФОТО).

тернопіль збараж кременець туалет вбиральня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі