Автомобільні стартери і виробники на світовому ринку

Автомобільні стартери і виробники на світовому ринку, Ірина Герман

З практики автолюбителі знають, що такий агрегат як стартер не завжди потребує повної заміни. Найчастіше з ладу виходять деталі його «начинки», що є досить складною за своєю конструкцією. У той же час корпус стартера рідко буває пошкодженим, тобто залишається повністю цілим. Для заміни несправних елементів внутрішньої частини агрегату доводиться купувати нові. Можна не займатися цим і придбати новий стартер, що нескладно зробити при досить великому асортименті на ринку. Безліч пропозицій по стартерів на будь-які марки автомобілів (наприклад, на Альфа Ромео можна знайти на АвтоПро).

Запчастини для автотранспорту, представлені в продажу, відрізняються різною ціною і якістю. Про те, хто з виробників випускає надійні стартери, піде мова в цій статті.

Виробники продукції різного рівня

При пошуку потрібних деталей покупець нерідко буває здивований тим, наскільки різними можуть бути ціни деталей для однієї марки автомобіля. Пояснення тут в тому, що далеко не всі запчастини в продажу є абсолютно новими. Ринок запчастин величезний і включає різні типи продукції, від оригінальної до вживаних компонентів. Постачальників стартерів можна розділити на дві групи.

1. Виробники оригінальних стартерів. Це фірми, що представляють найбільш якісні агрегати, що поставляються на конвеєри зі складання автомобілів. Вони продаються з позначкою «оригінал». Виробників оригінальної продукції багато. В основному це компанії, що представляють країни Європи, США і Японію: Magneti Marelli, Nikko, Denso, Bultec, Bosch, Mitsuba, Ford, Delco Remy, Lucas, Sawafuji, Valeo. Оригінальна продукція відома високою ціною, але якість стартерів витрати цілком виправдовує;

2. Виробники неоригінальних стартерів і компанії, що займаються відновленням. Практика продажів торгового майданчика "АвтоПро" говорить про те, що найбільш затребуваними є стартери компаній Protech, Unipoint, Fenox, ASParts, Blue Print, JP Group, Magneton, Mahle, Cargo, Nipparts. Найбільш прийнятними цінами відрізняються стартери європейських фірм-пакувальників.

Окремо потрібно приділити увагу компаніям, які займаються відновленням стартерів. Це зовсім не б/у продукція. Діяльність фірм пов'язана з відновленням стартерів, що були списані і утилізовані. Майстри подібних компаній займаються шліфуванням корпусу, якщо той був механічно пошкоджений, замінюють бендикс, втягуюче реле, щітки, втулки, підшипники і інші компоненти. Після цього стартер запаковується і відправляється на продаж. Дрібні запчастини, які присутні всередині стартера, як правило, замовляють в Китаї. Стартери повного ручного відновлення, з гарантією на складові, мають позначку Rebuild. Частково відновлені стартери, відзначаються як Reconditioned. Їх вартість найдоступніша, особливо в порівнянні з оригіналами. Серед фірм, які професійно займаються відновленням стартерів, найбільш відомою є Cargo.

Підготовлено за матеріалами АвтоПро - автозапчастини для іномарок

Автомобільні стартери і виробники на світовому ринку, фото-1
стартери автозапчастини запчастини_до_авто стартери_без_посередників оригінальні_стартери_до іномарок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі