У Тернополі закрили магазин «Аляска», жителі мікрорайону у скорботі (ФОТОСМІХ)

Магазин «Аляска», що знаходився на вулиці Василя Симоненка, 3 – закрили. Під зачинені жалюзі люди принесли квіти та запалили лампадки.

Фотопідтвердження опублікував у мережі Андрій Федунь з надписом: «Закінчилась ще одна епоха... Магазин "Аляска" закрито. В жалобі весь мікрорайон...».

«Маленький магазинчик з невеликим асортиментом та середніми цінами. Враховуючи, що через 30 метрів є набагато вигідніший магазин, доволі дивно, як він виживає. Хоча є і значний плюс. Немає довжелезних черг. Тож якщо треба щось швидко купити - можна сміливо бігти сюди» написав відгук на одному із сайтів ще три місяці тому Андрій Бориско. А Валентина Петришин прокоментувала про цей магазин так: «Вибір продуктів дуже малий та не завжди свіжий. Асортимент так собі. Єдиний + це ввічливі продавці)».

У Тернополі закрили магазин «Аляска», жителі мікрорайону у скорботі (ФОТОСМІХ), фото-1 У Тернополі закрили магазин «Аляска», жителі мікрорайону у скорботі (ФОТОСМІХ), фото-2 У Тернополі закрили магазин «Аляска», жителі мікрорайону у скорботі (ФОТОСМІХ), фото-3 У Тернополі закрили магазин «Аляска», жителі мікрорайону у скорботі (ФОТОСМІХ), фото-4
тернопіль аляска магазин закрили
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі