• Головна
  • На Тернопільщині чоловік у 86-річної бабусі поцупив з подвір’я велосипед
12:03, 4 жовтня 2018 р.

На Тернопільщині чоловік у 86-річної бабусі поцупив з подвір’я велосипед

До співробітників Шумського відділення поліції надійшло повідомлення від голови села Соснівка про те, що від невідомого злодія потерпіла місцева пенсіонерка. У 86-річної бабусі хтось поцупив з подвір’я велосипед.

На місце події виїхали слідчо-оперативна група та працівники ГРПП. Було встановлено, що до крадіжки причетний односелець потерпілої. Зловмисник раніше неодноразово судимий за вчинення майнових злочинів, тож встояти перед спокусою нагріти руки на обійсті старенької сусідки, сподіваючись, що та нічого не помітить, не міг.

Зловмисник вночі зайшов на подвір’я, викотив двоколісник і заховав у себе на господарстві. Там крадений велосипед і знайшли поліцейські.

Підозрюваному  інкримінують частину 1 статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #бабуся #крадіжка
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення