Одні орендували землю, а інші вже там засіяли: на Тернопільщині конфлікт між агрохолдингами (фото)

Одні орендували землю, а інші вже там засіяли: на Тернопільщині конфлікт між агрохолдингами, Дмитро Бондаренко

Два агрохолдинги Тернопільщини не можуть поділити ділянку.

Про це в Facebook написав радник Степана Кубіва з питаннь АПК Михайло Апостол.

"Думав Тернопільщину обмине . Не сталося . Конфлікт між двома мега агрохолдингами: "Мрією" і "Оскар", в розпорядженні яких сотні тисяч гектарів землі, десятки тисяч з яких вони орендують в Тернопільській області в Монастириському районі, зокрема.

Предмет конфлікту-декілька десятків гектарів!!!!

Одна компанія заключила договір на ці декілька десятків гектарів в червні, оскільки викупила корпоративні права в третьої компанії, інша посіяла в травні, коли договір ще не був заключений.

Конфлікт можна вирішити за п`ять хвилин,і одна компанія готова на це іти: потрібно відшкодувати орендну плату і виділити це поле в окремому масиві, щоб не було шахматки. Інша не іде на це.

Порадив обом компаніям вирішити конфлікт до вечора, в противному разі буде відкрито кримінальне провадження, продукція буде арештована ,як речовий доказ,а також за рахунок виноватоі сторони, яку встановить суд, буде зібрано і відвезено на елеватор.

PS:риторика з обох сторін відома- рейдерство", - йдеться в дописі.

Одні орендували землю, а інші вже там засіяли: на Тернопільщині конфлікт між агрохолдингами (фото), фото-1 Одні орендували землю, а інші вже там засіяли: на Тернопільщині конфлікт між агрохолдингами (фото), фото-2
фото: Михайло Апостол
конфлікт агрохолдинг земля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі