Водії тернопільських маршруток скандалять та «обливають» матюками навіть контролерів (ФОТО)

В одній зі спільнот у Фейсбуці користувачі мережі оприлюднили фото водія-скандаліста, який не лише «полюбляє» нахамити своїм пасажирам, але й може облаяти контролерів за те, що вони роблять зауваження щодо його роботи.

Так, ‎Надія Нанинець у середу написала про неадекватного горе-водія 20 маршруту, який аж з автобуса виліз та прибіг на зупинку за контролерами аби доказати свою правоту. Чоловік у грубій формі облаяв перевіряльників:

«І знову ці водії...

Сьогодні спостерігала таку ситуацію, як хамло-водій вибігши на зупинку за двома жінками-контролерами, які вийшли з маршрутки, почав кричати на них в грубій формі, використовуючи нецензурну лексику, типу хто вони такі, щоб йому вказувати, щоб він видавав квитки! Жінки були дуже злякані від такої реакції цієї особи. А ще більше здивувало, стояли два «мужчини», і спокійно спостерігали за цим, пасажири також не втрутились. Я, звісно втрутилась, і почала з тим хамлом розмовляти його мовою, щоб доступніше було! Водій пішов, жінки написали на нього скаргу!

Ось цей горе-водій!», - написала жінки у дописі.

Один з дописувачів у коментарях також підтвердив, що саме цей водій поводиться вельми неприпустимо. Та звернувся до Ігоря Мединського, щоб він, як посадова особа, прийняв до водія жорсткіші міри.

Анатолій Пасічник: «Пане Ігоре Мединський! Це той самий водій, який хамив мені, розмовляв за кермом із телефоном. Такого водія на 20 маршруті не забути! Ви обіцяли ще влітку його покарати. Сподіваюся Вам, як посадовій особі, передадуть цю інформацію, як вимогу до рішучої дії»

Водії тернопільських маршруток скандалять та «обливають» матюками навіть контролерів (ФОТО), фото-1 Водії тернопільських маршруток скандалять та «обливають» матюками навіть контролерів (ФОТО), фото-2
тернопіль водій контролери облаяв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі