130 000 гривень доведеться заплатити тернополянам за вбивство лося: тварина потрапила під захист законодавства

Мешканцям Тернопільщини, які полюбляють полювати на великих тварин, тепер доведеться забути про безкарне вбивство лосів. Цих тварин тепер занесено у Червону книгу України.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук про це повідомив Міністр екології та природніх ресурсів Остап Семерак:

"Після нашої запеклої боротьби та ряду дискусій за внесення лося до Червоної книги України, попереджаю всіх браконьєрів: за нанесення шкоди цій тварині доведеться заплатити 130 тис грн. Це ініціатива Мінприроди і позиція Уряду , який нас сьогодні підтримав та вніс зміни до відповідних нормативних актів.

Маю надію, що це відіб’є бажання у багатьох гнатися за адреналіном та чхати на навколишній світ і, зокрема, рішення держави.

130 тис – це максимальне покарання, рівно ж стільки платять лише ті, хто посягається на ще одну благородну і унікальну для всіє Європи тварину – зубра.

Волів би, щоб бюджет не поповнювався за рахунок таких коштів, але так само розумію, що браконьєрів і любителів екзотичних трофеїв, на жаль, у нашій країні вистачає. Певно, я їх ніколи не зрозумію.

Тому з нетерпіння чекаю, коли парламент нас підтримає і проголосує за підвищення штрафів у природоохоронній сфері".

Одна із користувачок, Надія Паливода, прокоментувала:

"Я теж ніколи не могла зрозуміти цих людей. Якщо хтось дивиться на іншу живу істоту, і єдине бажання, яке в нього виникає - це вбити її, то це свідчить про серйозні порушення психіки, і замість того, щоб потакати на промисловому рівні таким особам, їх натомість потрібно ізолювати від суспільства".

Нагадуємо, що на Тернопільщині проводиться масова вакцинація лисиць від сказу. 

130 000 гривень доведеться заплатити тернополянам за вбивство лося: тварина потрапила під захист законодавства, фото-1
Лось Червона книга України штраф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі