Світ не без добрих людей! Тернопільському волонтеру повернули гаманець з документами і 5 тис готівки

- Чесно кажучи, я вражений добротою пані Галини, велике дякую та низький уклін таким людям. Світ не без добрих людей, - переконаний Богдан Кіндій.

Відомого волонтера знайшли у соцмережах, коли він навіть не підозрював про втрату гаманця з повним пакетом особистих документів та 5 тис. грн.

- Пише у приват якась незнайома дівчина, питає, чи я сьогодні (5 жовтня – прим. авт.) нічого не губив, – розповів Богдан Кіндій. - Відповідаю - ні! Скидає фото мого волонтерського посвідчення!!! У мене шок. Бо воно було в гаманці.   

Волонтер упізнав свій документ. І поцікавився у дівчини, звідки воно у неї. Паралельно з’ясовував у домашніх, хто брав гаманець і куди ходив. Виявилось, що дружина ходила зарплату знімати. І сама не звернула уваги, що гаманець зник. Врешті з незнайомою дівчиною домовились зустрітись наступного дня. І вона поверне згубу.

- Я трохи переживав, бо там були абсолютно всі мої документи – паспорт, військовий, посвідчення, - каже Богдан Кіндій. – Окрім того – щонайменше 5 тис. грн. Гаманець, виявилось, знайшла її мама.

Ця історія, продовжує Богдан, про безкорисливу доброту людей. Виявляється, в нас є ще такі – ЛЮДИ!

- Оце - Галина Беркутова! Мало таких файних та добрих людей! – каже Богдан Кіндій. – Вона, так би мовити, моя колега – теж займається волонтерством. Тільки для тварин. Пропонував їй більшу суму для її підопічних – не взяла. Лише 400 грн витратить на тварин. Працює пані Галина на кондитерській фабриці "ТЕРА".

Від себе Богдан ще подарував жінці пам’ятку, привезену з війни ще у 2015 році.  Відкривачку, виготовлену з патрона бійцями 92 бригади на позиції "ФАСАД" м. Щастя.   

- Чесно кажучи, я вражений добротою пані Галини! Велике дякую та низький уклін таким людям, - каже 20хвилин Богдан Кіндій, якого переповнювали емоції. - А розшукала мене в соцмережах її дочка Катя! Світ не без добрих людей!

Доки чекали на повернення згуби, з’ясували: Вероніка, дружина волонтера, була втомлена після роботи. З Богданом вони присіли на лавочку випити кави, гаманець вона поклала  поруч. Врешті допили каву, встали і пішли. А гаманець так і залишився на лавочці в людному місці!   

- Самі вищі сили надіслали пані Галину, щоб вона його помітила і підібрала наш гаманець, який скучав за нами на лавочці! – вже сміється Богдан. – А насправді, от чесно, вражений, що у нас ще є такі люди. Ще раз усією сім’єю щиро їй дякуємо! Добре, коли все добре закінчується.

Тернопіль гаианець волонтер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі