На Тернопільщині масово перекопали людські городи, шукаючи іржаві труби: місцева громада протестує (ФОТО)

На Тернопільщині, в Лановецькому районі, спалахнув скандал через свавільну діяльність невідомих чоловіків, які, аби дістати із землі іржаві труби, перекопавши чужі городи, сплюндрували посіяні там озимі культури.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук Сніжана Крещук поширила допис, супроводжений фотографіями з місця подій, в якому виклала деталі інциденту та своє ставлення до ситуації:

"Не все те золото, що блистить, або як людські городи розкопали заради ржавих труб. Сьогодні громада Лановеччини постала проти масового розриття ПРИВАТИЗОВАНИХ городів. І мета цього всього – дістати труби, які тягнуться від колишнього цукрового заводу, і роблять це ті, хто бездушно бомбить територію заводу. На обурення людей російськомовні чоловіки пояснили, що, мовляв, усі дозволи вони мають і в них все "схвачено" і зі всіма. Однак, показати їх вони зможуть лише в понеділок поліції і міській раді, які, до речі, були присутні і повністю заперечували, що із кимось ці роботи були погоджені. І правда, риторика тих горе-роботяг змінювалася щоразу, коли люди їм потикали зіпсованою землею і, кінець-кінців, вони заморозили свої роботи до понеділка, коли й мають зустрітися з місцевою владою і правоохоронними органами. На жаль, посіяну люцерку і інші культури, це вже не спасе. Тож, далі буде..."

"Все це діється на території Лановецькоі ОТГ (міської ради) ...... так що ...... "дозволи вони мають...." !!! Робімо висновки". - Прокоментувала Ivanna Buska.

"На ділі виявилося, що не мають. Принаймні, зі слів міської ради-до них ніхто не звертався". - Заперечила Сніжана Крещук.

Отож, події можуть вилитися у грандіозний скандал, якщо будуть встановленні факти зловживань, підкупів, тощо. Нагадуємо, що недавно мешканець Тернопільщини був жорстоко побитий працівниками автодору просто серед дороги лише за те, що зробив їм зауваження.

На Тернопільщині масово перекопали людські городи, шукаючи іржаві труби: місцева громада протестує (ФОТО), фото-1 На Тернопільщині масово перекопали людські городи, шукаючи іржаві труби: місцева громада протестує (ФОТО), фото-2 На Тернопільщині масово перекопали людські городи, шукаючи іржаві труби: місцева громада протестує (ФОТО), фото-3 На Тернопільщині масово перекопали людські городи, шукаючи іржаві труби: місцева громада протестує (ФОТО), фото-4 На Тернопільщині масово перекопали людські городи, шукаючи іржаві труби: місцева громада протестує (ФОТО), фото-5 На Тернопільщині масово перекопали людські городи, шукаючи іржаві труби: місцева громада протестує (ФОТО), фото-6 На Тернопільщині масово перекопали людські городи, шукаючи іржаві труби: місцева громада протестує (ФОТО), фото-7
Іржаві труби городи розкопані
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі