"Всередині він інакший": тернополянка побувала у будинку зі серіалу "Всі жінки відьми" (ФОТО)

Тернополянка Світлана Савіцька нещодавно побувала у будинку з серіалу "Всі жінки відьми", відомому як "будинок сестер Галівел". Дівчина зізналася, що мріяла потрапити туди з самого дитинства.

Як повідомляє "Доба", першої суботи кожного місяця у легендарному будинку проводять екскурсії. Світлана поділилася своїми враженнями від побаченого:

"Мріяла побувати у будинку з серіалу "Всі жінки відьми" з самого дитинства. Він знаходить в Лос-Анджелесі, хоча в серіалі розповідається що у Сан-Франциско. Перший поверх зберігся таким як у серіалі й першої суботи кожного місяця там проводять екскурсії. На другому поверсі живуть люди, просто орендують. Власник будинку живе навпроти, і якщо б ви приїхали як ми, у будній день, то можна його попросити аби він відчинив і показав будинок".

Також, як повідомила дівчина, ззовні будинок повністю такий, як у фільмі, а всередині трішки інший, проте сходи на другий поверх і загальна атмосфера ідентичні.

В реальності будинок розташований у старій частині Лос-Анджелесу, недалеко від парку Echo. Адреса маєтку 1329, Carroll Avenue. Район 90026 відомий тим, що у ньому багато будинків вікторіанської епохи. Такі маєтки зводили під час правління королеви Вікторії з 1837 по 1901 рік. Більшість зі споруд на цій вулиці входять до культурного спадку Лос-Анджелесу та нині реставруються.

"Всередині він інакший": тернополянка побувала у будинку зі серіалу "Всі жінки відьми" (ФОТО), фото-1 "Всередині він інакший": тернополянка побувала у будинку зі серіалу "Всі жінки відьми" (ФОТО), фото-2 "Всередині він інакший": тернополянка побувала у будинку зі серіалу "Всі жінки відьми" (ФОТО), фото-3
Вантажівка стовп велосипедист
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі