"Хотіли спровокувати на лобове зіткнення, а в мене в машині двоє дітей": на Тернопільщині ледь не сталася трагедія (ВІДЕО)

Відповідальне ставлення до власної поведінки за кермом, уважність і дотримання усіх правил дорожнього руху дозволили б уникнути багатьох випадків ДТП, які скалічили людські життя. Проте іноді водії поводять себе аж настільки зухвало, що важко збагнути, чи не навмисне вони прагнуть потрапити в аварію.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук В'ячеслав Верех опублікував відео, яке засвідчує, що він та пасажири його авто ледь не стали жертвою "неадекватного" водія.

"Сьогодні мене хотіли спровокувати на лобове зіткнення! А в мене в машині двоє дітей!"- Написав пан В'ячеслав.

Користувачка Надія Копина так прокоментувала побачене:

"Взагалі- то дорога проглядалася добре і людина свідомо поступово їхала на зустрічну полосу дороги. Отже, є зовсім незрозумілою така ситуація -а саме: ДЛЯ ЧОГО ЦЕ БУЛО ЗРОБЛЕНО? Може, це такий стиль привернути або відвернути від себе увагу. Так робить маса політиків аферістів, перед виборами, щоб якось виглядати жервами. Вибори через два роки.Можливо, попередження. Не лізь, куди тобі зась, бо там братва рішає. А що тут?"

Інші користувачі висловили занепокоєння і кинулися допомагати у пошуках "божевільного" авто, намагаючись роздивитися номер та ідентифікувати за ним водія. Поки що результати залишаються неуспішними. Чи звертався В'ячеслав Верех до правоохоронців, не уточнюється.

Нагадуємо, що водій автомобіля таксі, який у центрі міста збив перехожого, котрого ударом кинуло під тролейбус, виявився тверезим.

Два автомобілі лобове зіткнення провокація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі