• Головна
  • На тернопільських ринках уже помітна тенденція зростання цін на продукти
15:02, 8 жовтня 2018 р.

На тернопільських ринках уже помітна тенденція зростання цін на продукти

На тернопільських ринках уже помітна тенденція зростання цін на продукти

Більшість основних продуктів дорожчатиме, – констатують експерти асоціації підприємців України. Серед причин ймовірного зростання цін називають високі тарифи на енергоносії, податкове навантаження, нестабільність гривні.

На тернопільських ринках уже помітна тенденція зростання цін, – констатують продавці. На початку осені подорожчало м’ясо, ковбасні вироби, хліб, молочні продукти, почали зростати в ціні овочі через сезонність.

«Добряче зросло в ціні м’ясо. Але це також сезонна річ. М’ясо завжди дешевшає влітку, а восени підвищується в ціні. Це стосується і молочних продуктів. Чи дорожчатиме все аж занадто, не знаємо. Ціни на продукти від багатьох моментів залежать, навіть від цін на бензин, а він шалено дорожчає чомусь», – каже зз підприємець Світлана Басюк.

А тим часом тернополяни роблять запаси продуктів на зиму. «Купили на зиму достатньо овочів, фруктів, крупів. Добре, що є де зберігати. Хоча в ті прогнози не дуже вірю», – додає тернополянка Ольга Кушнірук.

Додамо, вартість продуктів не регулюються державою. Відповідний закон діє в Україні понад два роки. Ціни залежать лише від ринкових факторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ринок #ціни
Оголошення
live comments feed...